Merhaba,

Ben Zeynep Seda Bayülgen.

Balıkesirli bir ailenin çocuğu olarak 88 Mayıs’ında dünyaya merhaba, dedim. Okul hayatıma Kıbrıs’ta başlayıp İzmir’de devam ettim. Yeniliklere adaptasyon yeteneğimi de göçebe geçen çocukluğuma borçluyum. Sanat ve felsefeyle geçen İzmir Atatürk Lisesi yıllarından sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girerek 2011 yılında mezun oldum.

Stajyerlik yıllarımdan bu yana fırsat buldukça dernekten arkadaşlarımla Anadolu’da dağ bayır gezerek doktora ulaşım imkanı olmayan çocukları tedavi ediyorum. Bu özel deneyim, işime anlam katıp mesleğimi daha çok sevmeme de vesile oluyor. Kuşadası’nda özel bir klinikte başladığım meslek hayatıma İstanbul’da özel bir hastanede devam ettim.

2013 yazında Cosmodent ailesine katılarak Dr. Türker Örnekol’un 40 yıllık deneyiminden ve vizyonundan çok faydalandım. İmplantlar, gülüş estetiği ve botox ilgi alanım. Bu konularda yurt içindeki ve yurt dışındaki eğitim ve kongreleri kaçırmamaya çalışıyorum. İnsanlarla yakın çalışmak ve onları iyileştirmek bazen yorucu fakat çok da keyifli. Kendimi ve dünyayı keşfetmekten heyecan duyuyorum.

MAKE AN APPOINTMENT
  • Genel Diş Hekimi
    • Genel Diş Hekimi
Randevu Alın